Şirketimiz​

TABU FOODS merkezi Ataşehir, İstanbul’da bulunan, yeni nesil yemek otomatları ithalatı & işletmesi ile, her çeşit taze paketli yiyecek üretimi ve catering hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Vizyonumuz

Öncelikle tüm Türkiye, hemen ardından Ortadoğu Bölgesi’nde hijyenik, sağlıklı, çevreci ve lezzetli ürünleri 7/24 doğrudan son kullanıcıya servis etmek.

TABU Ailesi​

Firma ortakları, 25 yıldır incentive turizm etkinlik yönetimi alanında faaliyet gösteren STOKMICE yönetici ortağı Murat AKŞENER, Turkish DO&CO’nun ilk executive şefi Fevzi ÜNLÜ, halen Dubai’de ikamet eden Hilton otelleri eski satış direktörü ve TEAMSTOK firması Dubai temsilcisi Tevfik UMURHAN, profesyonel fotoğraf sanatçısı Murat YILMAZ ve Murat AKAKÇE ‘ dir.

Murat AKŞENER

Ortak

Murat AKAKÇE

Ortak

Tevfik UMURHAN

Ortak

Fevzi ÜNLÜ

Ortak

Murat YILMAZ

Ortak
Neden TABU FOODS

Bizimle Çalışmak için
3 Temel Nedeniniz Var

Gelinen noktada 3 ana etken yeni nesil vending makinası piyasasına yön verecek ve günümüz tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamada rol oynayacaktır.

Dijitalleşme
100%
Tüketici Alışkanlıklarının Değişimi
85%
Nakit Para Yerine Kart Kullanımı
80%
Ne Düşünüyorlar

Müşteri Geri Bildirimleri

Bizimle çalışan müşterilerimiz bu yeni nesil alışveriş ve yemek deneyimi hakkında neler düşünüyorlar?

Kızımın doğum için magarita sipariş verdim enfes geldi mutlaka denemelisiniz ghost pizzayı iyiki restoranı açmışsınız hamuru çok başarılıydı artık vazgeçilmez markamız oldunuz tebrikler.

Yemeksepeti Yorumu

Yemeksepeti Yorumu

Malzemelerin özeni, gönderilen ikramlar ve lezzet cok cok güzeldi. Sipariş verdim 15 dakıka sonra siparişim geldi. Pizza tam bir italyan pizza. Hamuru bildiğimiz dondurulmus hamurlardan degıldı. Standart bir pizza degılde gercek bir pizza arıyorsanız verin siparişi, lezzetin tadını cıkarın.

Yemeksepeti Yorumu

Yemeksepeti Yorumu

Kendimi italyada hissettim. Her şeyi taptazeydi. Her ürünü. Sırf anne patatesleri kalmamış diye tüm dükkanı bana yollamışlar tatlı, garlic bread, soslar. Garlic breadi ben bir sonraki sefer sipariş edecektim ama sürpriz olarak görünce çok mutlu oldum. Muhteşem bir işletmesiniz, herkese önereceğim.

Yemeksepeti Yorumu

Yemeksepeti Yorumu

İnsanlar yaratıcı tutkularını işlerine koyabildiklerinde çıkan örneklerden birisi. Kutunun üzerindeki samimi nottan, yerken ellerimiz yağlanmasın diye eldiven koymayı akıl eden düşünceden, pizzanın kendisine kadar herşey ince ve ama yaratıcı düşünce ürünü. Pizzalar avrupa stili ve müthiş lezzetli.

Yemeksepeti Yorumu

Yemeksepeti Yorumu